Aвтоматична таблетница с таймером Медцонтрол

Aвтоматична таблетница с таймером Медцонтрол

Aвтоматична таблетница с таймером Медцонтрол

Чи регулярно ви заправляєте дозатор пластикових таблеток вашої бабусі, дідуся чи родича, який страждає від проблем із пам'яттю, порушенням зору або просто доводиться приймати багато ліків або таблеток одночасно І:

  • Дуже часто забуває, що медикаменти потрібно приймати
  • Не можу точно пригадати, які медикаменти потрібно приймати
  • Забуває, що таблетки або ліки вже були прийняті раніше, і приймає їх вдруге або
  • Приймайте відразу кілька дозАвтоматичний дозатор таблеток Медцонтрол є ефективним рішенням для проблем із пам'яттю через Деменцію / Альцгеймера, порушення зору або при прийомі великої кількості ліків.

Aвтоматична таблетница с таймером Медцонтрол усуває помилки в дозуванні ліків або таблеток і тим самим захищає ваших близьких від погіршення стану здоров'я!

Ви можете замовити автоматичний дозатор таблеток в Україні безпосередньо на нашій англійській сторінці тут або ви можете використовувати будь-який з наших європейських веб-сайтів різними мовами, переліченими на наших ринках.

ЗАХИТАЙТЕ СВОЮ ЛЮБЛЮ ВІД ВІДМІНУВАННЯ АБО ЗВЕРНЕННЯ ВАЖЛИВИХ ЛЕКАРСТВ!

 

 

 

ЧОМУ НАДІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІКУВАННЯМ НАСТУПНІ?

ЧОМУ НАДІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІКУВАННЯМ НАСТУПНІ?

Виходячи з досвіду багатьох пацієнтів у всьому світі, інтелектуальні дозатори лікарських засобів, які попереджають про необхідність приймати ліки в точності, як призначено лікарем, можуть мати прямий вплив на:

 

  • ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛІКУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ завдяки регулярному застосуванню ліків
  • ЗНИЖЕННЯ ВАРТІСТЬ - Зменшення небажаного продовження лікування та непотрібного вживання наркотиків
  • ЯКІСТЬ ЖИТТЯ Хворого і в той же час доглядачів - Зосередження уваги на інших важливих моментах життя, без постійного вирішення питання забутого - ми не забули лікування

 

 

 

Таблетки з дозаторами з автоматичною дозуванням таблеток

Таблетки з дозаторами з автоматичною дозуванням таблеток

Диспенсер з автоматичним дозуванням ліків:

пристрій, що включає автоматичний дозатор, який самостійно видає пацієнта, який повинен бути прийнятий пацієнтом у визначений час. Використання цього пристрою передбачає активну співпрацю або самого пацієнта, або найчастіше його близьких людей, які завжди наповнюють прилад необхідними ліками (найчастіше протягом 7 днів).

Автоматичний дозатор ліків - надзвичайно ефективний інструмент для літніх пацієнтів, які приймають велику кількість лікарських засобів, пацієнтів, які страждають на хворобу Альцгеймера або хвороби Паркінсона, або інших хронічних захворювань (діабет, гіпертонія та інші захворювання).

Основні особливості автоматичних таблеткових дозаторів:

  • Автоматичний електронний дозатор таблеток з сигналізацією MedControl ідеально підходить для членів вашої сім'ї, які страждають від пам'яті, рухових розладів або порушень зору і які повинні приймати кілька ліків самостійно
  • Автоматичний дозатор ліків MedControl значно допомагає усунути ризик помилок при прийомі ліків - передозування, прийом інших лікарських засобів за замовленням або просто забувши їх прийняти
  • Автоматична коробка таблеток із сигналізацією розроблена спеціально для літніх пацієнтів, яким потрібно приймати багато ліків та страждають на деменцію, хворобу Альцгеймера чи іншого хронічного захворювання, або тих, хто просто не пам'ятає, як саме приймати ліки

Для отримання додаткової інформації див. Aвтоматична таблетница с таймером Медцонтрол

 

 

 

Ручні електронні дозатори таблеток

Ручні електронні дозатори таблеток

З метою забезпечення ефективної організації вживання наркотиків протягом дня (найчастіше інтервали: вранці, полудні, ввечері та вночі) багато пацієнтів та їх близьких використовують традиційні пластикові дозатори наркотиків.

Сьогодні на ринку вже доступні більш досконалі електронні дозатори наркотиків.

Електронний дозатор лікарських засобів, на відміну від пластикового, доповнюється електронним пристроєм (таймером, нагадуванням зі звуковим, вібраційним або візуальним сигналом), який жорстко пов'язаний з частиною, що містить пластиковий медикамент.

Електронний дозуючий пацієнт завжди попереджає про необхідність використання ліків у точний час (годину та день), відповідно до запрограмованого режиму, тим самим значно зменшуючи забудькуватість наркотиків і тим самим збільшуючи ефективність лікування.
У той же час, якщо пацієнт не використовує ліки над попередженням, пристрій буде постійно просити пацієнта про необхідність приймати ліки до тих пір, поки пацієнт не використає ліки і не підтвердить використання препарату на дозаторі

We deliver to these countries:

Austria
Belgium
Bulgaria
Croatia
Czech Republic
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hungary
Ireland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
Ukraine
United Kingdom

Please check for delivery to your country HERE

 

 

Aвтоматична таблетница с таймером Медцонтрол

Aвтоматична таблетница с таймером Медцонтрол

 Aвтоматична таблетница с таймером Медцонтрол

Privacy Settings

We use cookies to improve your visit to this website, to analyze its performance and to collect data on its use. We may use third party tools and services for this purpose, and the data collected may be transferred to partners. By clicking on "Accept all cookies", you agree to this processing. You can find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details

Login